Omschrijving
Artikelnummer: 91015
1 x Taste Wave Dining stoel
Afm: ± 58x63x84cm (LxBxH)
De Taste by 4Seasons Wave dining heeft een kuip met uniek geknoopt Rope. De luchtige looks zijn in de kuip en ook in het onderstel terug te vinden, het minimalistische onderstel is gemaakt van subtiele RVS buizen in een antraciet kleurige coating. Bovendien zijn de kussens van een Olefin kussen hoes voorzien voor het beste comfort en hoge weerbestendige eigenschappen.
Eigenschappen
Type Tuinstoel | Diningstoel |
---|---|
Materiaal Tuinstoel | Rope |
Kleur | Donker |
Materiaal stof | Olefin |
Kleur rope | Antraciet |
Kleur onderstel | Antraciet |
Kussendikte | ± 3cm |
Rughoogte | ± 84cm |
Zithoogte | ± 48cm |
Zitdiepte | ± 47cm |
Diepte | ± 63cm |
Armhoogte | ± 66cm |
Garantie
01 jaar garantie
Alle 4 Seasons Outdoor OUTLET producten hebben een garantie van 01 jaar, met uitzondering van beschermende covers en onderhoudsproducten.
Kussens
De sterke stof is bestand tegen een regenbui, uitritsbaar en wasbaar. Handig, maar let wel: de kussens zijn waterafstotend. Laat je ze lang in de regen liggen, dan kunnen ze alsnog nat worden aan de binnenkant.
Rope
Dit prachtige materiaal is perfect voor buitengebruik, want Taste Rope is niet zo maar een gewone veter waar u uw schoenen mee strikt. Taste gebruikt zeer hoge kwaliteits Rope gemaakt van 100% SDP (Slution Dyed Polypropylene). Dit materiaal is extreem sterk en heeft een zeer klein rekbaarheids percentage. Polyproylene is op olie basis waardoor vuil en verontreiniging nauwelijks in kan dringen, net als onze kussens. Taste biedt exclusieve designs, waarbij hand geweven Rope patronen en technieken worden gebruikt.
Roestvaststaal
RVS, mits goed afgewerkt, heeft een uitzonderlijk lang leven. Hoewel tuinmeubelen van RVS prima van elke gewenste kleur kunnen worden voorzien, is het juist de kleur en uitstraling van het materiaal zelf dat veel mensen aanspreekt. Goed laswerk en de nabehandeling zijn daarvoor wel essentieel en daar kunt u van op aan bij 4Seasons. Het staal is van zichzelf volledig beschermd tegen roest door een ondoordringbaar oxidelaagje. In kleur gepoedercoat RVS is vrijwel onderhouds vrij, lak beschadigingen dien te worden bijgewerkt.




