Omschrijving
Artikelnummer: 64010
Afm: 101x46x61cm (LxBxH)
Garantie
Staalkwaliteit:
Alle Biohort-staalplaten zijn uit vuur verzinkt staal en hebben een zinklaag van 150 g/m2 tot 275 g/m2 . Tevens zijn bij Biohort alle zijwanden en dakplaten binnen en buiten voorzien van een polyamide-inbrandlakering van ten minste 10 tot max 25 µm. Biohort maakt uitsluitend gebruik van hoogwaardig staal van de VOEST-ALPINE Stahl AG in Linz, Oostenrijk. De VOEST ALPINE Stahl AG staat bekend als leverancier van hoogwaardig staal. Vele autofabrikanten zoals bijv. de Duitse BMW, Audi en Mercedes vertrouwen volledig op de uitstekende staalkwaliteit van de VOEST ALPINE voor de carrosserie van hun auto's. Daarom geeft Biohort een garantie van 20 jaar op hun artikelen.
Veiligheid:
Alle Biohort-bergingen behaalden het hoogst aantal punten (12 van 12) op de schaal van Beaufort en hielden stand tot een windsnelheid van 150 km/h. Dit betekent, dat onze klanten zich zelfs bij een orkaanstorm over hun verankerde Biohort-berging geen zorgen hoeven te maken. In vergelijking met goedkope aanbieders biedt biohort dubbele staaldikte. Deze staaldikte garandeert een hoge stabiliteit (sneeuwdraagkracht tot 150 kg/m⊃2;, CasaNova 215 kg/m⊃2;). Tevens zorgen de profielen en de roestvrijstalen schroeven ook voor extra stabiliteit. De schroeven zijn van roestvrij staal. De vuur verzinkte, polyamide gebrandlakte staalplaten van zijn „brandveilig“ : EN 13501-1 (Klasse „A1“). Hierdoor kunt u met een gerust hart uw berging plaatsen op een camping of in de garage!
Montage:
De montage van de Biohort artikelen is zeer eenvoudig door de duidelijke montage handleiding, voor de grotere projecten is er ook een opbouwpartner beschikbaar.
Montagehandleiding Biohort Hobbybox